Nový bežecký tím v Bratislave, ktorého hlavným cieľom je spoločne s tebou vytvoriť  .ONE TEAM komunitu ľudí s vášňou pre beh. S nami odštartuješ nový rok tréningami, ktoré Tvoj beh posunú na nový level. Vytvorili sme pre Teba jedinečnú príležitosť trénovať v zimnom sychravom období pod strechou v jedinej atletickej hale v Bratislave pod vedením bežeckého špecialistu Mgr. Radovana Tomečka – reprezentant SR, tréner atletiky 5.stupňa, absolvent Fakulty športu a zamestnanec Slovenského atletického zväzu v projekte Detská atletika.

Tréningy v zimnej sezóne budú komplexné a zamerané predovšetkým na osvojenie správnych pohybových návykov, ktoré zlepšia Tvoju bežeckú techniku a dostatočne pripravia pohybový aparát na zaťaženie pri behu, aby si mohol trénovať dlhodobo s radosťou a bez obmedzení. Hlavnými zásadami bežeckej skupiny .ONE TEAM sú postupnosť, primeranosť, funkčnosť, cieľavedomosť a pravidelnosť.

ŠPORT HROU Bratislava

Pod týmto názvom sa už 12 rokov špecializujeme na všeobecnú a atletickú prípravu deti, mládeže a dospelých na voľnočasovej aj vrcholovej úrovni. Naším športovcom sa dlhodobo snažíme vytvoriť optimálne podmienky na trénovanie v exteriéri i v interiéri športovej haly s kvalitnými tréningovými pomôckami, možnosťami regenerácie a odborným prístupom našich trénerov. Našou prioritou sú spokojní športovci, ku ktorým máme individuálny prístup so všetkým, čo potrebujú k tomu, aby naplno prejavili svoj potenciál. Počas ich prípravy preto spolupracujeme s vrcholovými športovcami, športovými odborníkmi, fyzioterapeutmi a s vedením Slovenského atletického zväzu. Našich atlétov na ceste za ich snami vedú kvalitní tréneri, medzi ktorými sú olympionici a aktuálne aj poprední slovenskí bežci. Rekreačný beh sa teší čoraz väčšej obľube, a preto sme sa s našimi bežeckými špecialistami rozhodli vytvoriť nový tím s názvom .ONE TEAM RUNNERS.

čakáme práve na teba!
odštartuj nový rok s nami

tréningové balíčky sme prispôsobili pre každého

Celkovo 32 tréningov pre ranné vtáčatá i nočné sovy – 21 tréningov v hale a 11 spoločných behov vonku. 

Jarný cyklus tréningov začína 22.4.2024 a obsahuje 30 tréningov – 20 tréningov na štadióne a 10 spoločných behov – podrobnejšie informácie.

Celkovo 21 tréningov plus individuálny mesačný plán.

Informácie k platbám

Platbu je potrebné realizovať po zaregistrovaní prihlášky nasledovne:

IBAN: SK20 7500 0000 0040 2436 6726
SUMA: 189€
VS: 01032024
Do poznámky: ONE TEAM a priezvisko

Dátum platby najneskôr do 1.1.2024

Platbu je možné realizovať aj v dvoch splátkach:

  1. 89€ do 1.1.2024, VS 01032024, do poznámky uviesť: ONE TEAM a priezvisko
  2. 100€ do 15.2.2024, VS 01032024, do poznámky uviesť: ONE TEAM a priezvisko

Vidíme sa už čoskoro na tréningoch v hale Elán