MSR v cezpoľnom behu

Po týždni sme sa opäť vrátili do krásneho prostredia Zámockého parku v Malackách, kde sa v sobotu 25.11.2023 konali MSR v cezpoľnom behu.

V kategórii mladších žiačok sa nám podarilo vybojovať 2. miesto a prevziať strieborné medaily.

O tento úspech sa postarali zverenkyne našich trénerov Šimona Molčana a Michala Jursu, ktoré pred týždňom na MAZB získali ako družstvo titul Majsterky Bratislavy.

Strieborný tím MSR v cezpoľnom behu mladších žiačok reprezentovali Zoja Začková, Ella Matušincová, Stella Kuchta a Diana Kuhnová. Dievčatá súťažili v konkurencii 113 pretekárok.

V kategórii mužov nás reprezentovali naši atléti – súrodenci Radko a Adam Tomečkovci. Radko Tomeček si vybojoval 2. miesto a striebornú medailu. Adam obsadil vo veľkej mužskej konkurencii krásne 12. miesto.

V kategórii starších žiakov nás reprezentovali Martin Rutai, Juraj Ivák a Marian Králik.

V kategórii dorasteniek nás reprezentovali Timea Fernerová, ktorá obsadila krásne 7. miesto

V kategórii dorastencov nás reprezentoval Adam Lelkes a Marko Pernička.

Všetkým našim športovcom blahoželáme k dosiahnutým výkonom a úspechom, ďakujeme za vzornú reprezentáciu nášho klubu. Poďakovanie patrí aj rodičom, ktorí deti podporujú a vedú k športu 👏😘❤️

Taktiež si veľké ocenenie zaslúži organizátor krosu 2023 (MAZB a MSR) AC Malacky, ktorý v spolupráci so Slovenským atletickým zväzom zorganizoval preteky na veľmi vysokej úrovni, v krásnom prostredí Zámockého parku v príjemnej atmosfére. Výborne sa postarali o všetkých pretekárov, ako aj účastníkov, ktorí sa podujatia zúčastnili. Veľmi si dali na oboch podujatiach záležať, boli pripravené profesionálne a s láskou k atletike.

Ďakujeme, že sme mohli byť súčasťou týchto dvoch podujatí, aj keď nie v plnom počte z dôvodu chorobnosti našich pretekárov.

 

Vybrané foto Peter Macko a Ruman Bernard.