Majstrovstvá AZB jednotlivcov 2023

V sobotu 27. mája 2023 sa na atletickom štadióne v Šamoríne konali Majstrovstvá AZB jednotlivcov. Náš klub mal plné zastúpenie od najmenších až po najstarších atlétov. Radosť zo športovania, víťazstiev, výhry, ale aj prehry, vyrovnanie sa s úspechmi aj neúspechmi, motivácia, pokora, čestnosť, disciplína a hra fair play, to je naša atletická rodina ŠPORT HROU. Naši malí aj veľkí športovci, naši atléti, naši tréneri, naši rodičia, náš klub, kde víťazom je každý, pretože už len to, že prídu športovať, je víťazstvo. My ukazujeme prirodzenú cestu k športu a vidíme, že to má zmysel.

Na MAZB si väčšina našich športovcov ubehla osobné rekordy (PB), niektorým sa ušli aj zemiakové medaily, no potešili a prekvapili aj stupne víťazov.

Ďakujeme všetkým našim športovcom za ich reprezentáciu, krásne výsledky a blahoželáme im k dosiahnutým osobným výkonom a medailovým umiestneniam.

Po náročných pretekoch si naši atléti zaslúžene oddýchli v aquaparku, kam ich vzali ich tréneri Mišo a Šimon.

Ďakujeme celému tímu našich trénerov za ich ľudský a profesionálny prístup, vážime si vás a sme hrdí, že ste súčasťou nášho kolektívu. Ďakujeme všetkým rodičom našich športovcov za ich trpezlivosť, podporu a obetavosť.

Kompletné výsledky z pretekov si možete pozrieť priamo TU.