Denný letný tábor 2022

Pre našich športovcov sme pripravili Denné letné tábory ŠPORT HROU 2022 , ktoré sú určené pre aktívne deti v veku od 7-14 rokov“ (deti budú v skupinkách podľa veku, platí pre deti od 7 rokov, ktoré od  septembra 2022 pôjdu v škole do druhého ročníka), ktoré chcú zažiť akčné, nielen športové leto. Pripravené sú športové a pohybové aktivity, tvorivé dielne, súťaže a kopec zábavy ako táborová pošta, cola fanta sprite, rally, čo do lesa nepatrí, sochy, ovocníčkovia a pod., nebudú chýbať ani odmeny a samozrejme táborové tričko 🙂

 Táborové aktivity môžu zažiť s našimi trénermi Šimonom, Adamom, Laurou a Betkou.

 Denné letné tábory  budú prebiehať na Základnej škole Tbiliskej 4 v Bratislave. Deti budú mať k dispozícií školský multifunkčný areál. V prípade nepriaznivého počasia majú k dispozícii malú a veľkú plne vybavenú telocvičňu. K dispozícií budú taktiež šatne, toalety a aj sprchy. Zdravá strava bude zabezpečená nasledovne:  Obed bude v reštaurácii Peklo, desiata a olovrant je zabezpečený priamo v areáli školy, pitný režim je samozrejmosťou. Alergie, diéty a intolerancie detí je potrebné zaslať a vyplniť na tlačive“ Dotazník zdravotného stavu“(tlačivo je prílohe), aby sme vedeli zabezpečiť stravu podľa požiadaviek.

Deti budú do tábora potrebovať: 100% zdravotný stav, dobrú náladu, športové oblečenie, umelohmotnú fľašku na vodu, opaľovací krém, šiltovku, slnečné okuliare, v prípade zlého počasia obuv do telocvične o všetko ostatné sa postaráme my.

Turnusy: 25.7.-29.7.2022         8.8.-12.8.2022      

Ponuku s podmienkami na Denné letné tábory ŠPORT HROU 2022 posielame v prílohe. Ponuka platí aj pre kamarátov a spolužiakov, kľudne prepošlite ďalej.

Ponúkame deťom okrem atletiky aj priestor na získanie nových poznatkov zručností, ale aj priestor, kde zúročia svoju fantáziu, môžu rozvíjať svoju tvorivosť v neformálnych aktivitách, môžu nadobudnúť nové priateľstvá, zažiť kopec zábavy a samozrejme si aj dostatočne oddýchnuť od školských povinností .

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte nás kontaktovať.

KONTAKT: Janka 0903 787 771, alebo osobne utorky a štvrtky v kancelárií v ŠH Elán počas tréningov

Mailom: sporthrou@sporthrou.sk a my Vám radi odpovieme hneď ako to bude možné.

Vopred ďakujeme za Vašu dôveru, tešíme sa na skvelé leto a stretnutie s našimi športovcami.

Team ŠPORT HROU Bratislava