Aktuality

Víťazná štafeta a 2. miesto pre ŠPORT HROU - Detská štafetová liga a P-T-S 12.5.2018

Dňa 12.5. 2018 sa na Mladej Garde konali preteky v rámci projektu detskej atletiky pre Bratislavský kraj 3. postupové kolo P-T-S staršia kategória a 3. kolo Detskej štafetovej ligy staršia kategória, kde sa zúčastnili aj dve družstvá z nášho klubu.
V rámci P-T-S staršej kategórie sa naše družstvo ŠPORT HROU „A“ umiestnilo na krásnom 2. mieste, ktorého účastníkmi boli Peter Marko, Jožko Považan, Dávid Dostál, Nicol Bovanová, Ela Blichárová a Margarétka Liptajová.

V rámci Detskej štafetovej ligy staršej kategórie 1. miesto obsadila štafeta ŠPORT HROU „A“ v zložení Ela Blichárová, Margarétka Liptajová, Peťo Marko a Jožko Považan.

Keďže ešte neboli zverejnené oficiálne výsledky (akonáhle uverejnia, prepošleme link), nevieme s presnosťou ako skončilo družstvo ŠPORT HROU „B“, ktoré bolo síce v kategórii starších ale vekovo boli mladší. Účastníkmi družstva ŠPORT HROU „B“ boli Silvinka Kondapaneni, Natália Raticová, Veronika Alaksová, Lukáš Matušík, Samko Šarmír a William Gage.

Napriek veľkej horúčave všetky deti neskutočne bojovali, s nadšením a podávali maximálne výkony. Sme na nich veľmi hrdí, ďakujeme za úspešnú reprezentáciu!

Taktiež veľké poďakovanie patrí rodičom, ktorí deti povzbudzovali, podporovali a oblievali pri 6 minútovom vytrvalostnom behu, ktorý odbehli ukážkovo 

Výsledky: 
http://detskaatletika.sk/upload/competition_result/397.pdf