Aktuality

Laura Masárová bronzová medaila na International Children Games UFA 2019 v štafete 4x100m

Ako každý rok, aj v tomto roku sa konali International Children´s Games 2019 v Ruskom meste UFA 2019, kde mesto Bratislava vyslalo svojich reprezentantov vo vybraných športoch. Zastúpenie mala aj kráľovná športov "ATLETIKA" .

2. miesto na Celoslovenskom finále Detskej štafetovej ligy 2019

Celoslovenské Finále Detskej štafetovej ligy 4x60m kombi sme zavŕšili fantastickým 2.miestom. Naši úspešní medailisti v zloženī štafety Nicol Bovanová, Margarétka Liptajová, Nicholas Ashford a Daniel Tručka si svoje strieborné pozície vybojovali s časom 35,00s.

Majstrovstvá AZB jún 2019 plné medailí

Víkendové Majstrovstvá Bratislavy starších žiakov a žiačok a mladších žiakov a žiačok 2019 máme úspešne odpretekané s nádhernými výsledkami, umiestneniami a osobnými rekordami 3 zláté mediale 8 strieborných a 7 bronzových.

Majstrovstvá SR vo viacbojoch máj 2019

MSR vo viacbojoch úspešne dobojované s krásnymi výsledkami a hlavne medailou, ktorú získal v desaťboji Adam Liška v dorasteneckej kategórii za 3.miesto. Veľká gratulácia!!!!!! Naše staršie žiačky statočne bojovali dva dni v sdemboji a majú tiež krásne umiestnenia z

Detská P-T-S a Štafetová liga apríl 2019

Ani dnešné počasie našich malých športovcov neodradilo a vo veľkom počte sme sa zúčastnili pretekov Detskej PTS a Detskej štafetovej ligy, ktoré organizoval Slovenský atletický zväz, kde sme si zašportovali a odniesli krásne zážitky a samozrejme aj zopár úspechov.

Stránky

Subscribe to Aktuality