Aktuality

Športové Mikulášoviny 2018

Milí rodičia, milé detičky,                                                                                                        

dovoľujeme si pozvať všetkých malých aj veľkých športovcov na  Mikulášsky tréning, ktorý sa bude konať   v utorok 11.12. 2018 od 17.00hod – 19.00hod v športovej hale Elán na Bajkalskej ulici v Bratislave. V čase od 17.00hod – do 19.00 hod budú deti mať športové preteky , športovú zábavu a samozrejme maškrtku priamo z rúk Mikuláša a Anjelika.

Preteky budú mať deti na jednotlivých stanovištiach (5 stanovíšť), budú rozdelené v skupinách ako na tréningu tzn. každé dieťa so svojim trénerom a so svojou tréningovou skupinou, akurát súťažiť bude každý sám za seba. Hodnotení budú zvlášť chlapci a zvlášť dievčatá. Hodnotia sa prvé tri miesta, deti dostanú medaile.

Platí pre všetky deti, ktoré chodia na tréningy,  pre všetky deti, ktoré sú členmi nášho klubu a pre všetkých našich športovcov v čase od 17.00hod – do 19.00hod., tzn. 2 hodiny pre všetky deti. (Okrem veľkých atlétov skupina Marcela, Jara a Miša,  tí prídu na tréning klasicky a tréning budú mať o 17.00hod – 19.00hod – mikulášske prekvapenie dostanú J). Vybraní pomocníci z atletickej skupiny (ešte sa s nimi na tréningu osobne dohodneme) prídu o 16.30hod a budú pomáhať  „v elfovskom oblečení“ na jednotlivých stanovištiach našim menším športovcom, taktiež budú  pomáhať  pri odovzdávaní medailí. Na ploche sa počas našej mikulášskej akcie bude pohybovať profesionálny fotograf, ktorý sa nám postará o pekné športové momenty.

Ak by niekto nestíhal, alebo meškal, nevadí, po príchode nech sa dieťa zaradí do skupiny k svojmu trénerovi. Deti nech prídu oblečené normálne ako na tréning, taktiež nech majú pitný režim, všetko ako na tréning. Poprosíme tých najmenších, aby pred tréningom použili toaletu J.

Ak je nejaký športovec chorý a mikulášskeho tréningu sa nezúčastní, mikulášske prekvapenie si treba priebežne do konca decembra vyzdvihnúť u Janky v kancelárii Športhrou v ŠH Elán počas tréningov J.

 

Tréningy pre rodičov budú prebiehať štandardne 17.00hod – 18.00hod a 18.00hod – 19.00hod

s trénerkou Gabikou a trénerom Jardom  na „ Mikulášsky spôsob“                 

Prosíme všetkých rodičov, aby deti prišli včas, aby sa stihli prezliecť, navštíviť toaletu a o 17.00hod hod byť na tartane, kde sa začne spoločná rozcvička. O 19.00hod musíme plochu opustiť nakoľko ju má prenajatú iný subjekt, preto Vás prosíme, aby sa po 19.00hod deti nezdržiavali na ploche. Ďakujeme pekne za porozumenie.

Pre informáciu: v Bistre atlét bude otvorené aj predajné okienko možnosť občerstvenia -  hotdogov a nealkoholického vianočného punču a pod.

 Tešíme sa na stretnutie!

Team

Prílohy: 

PrílohaVeľkosť
PDF icon pozvanka_mikulas_2018.pdf704.29 KB