Aktuality

MDD Olympiáda ŠPORT HROU 1.6.2019

Milí rodičia, milé detičky! 

 ako každý rok, opäť aj v tomto roku sme pri príležitosti Dňa detí,  pripravili pre všetky deti, ktoré chodia do nášho klubu ŠPORT HROU  - MDD športovú olympiádu, (pozvánka je v prílohe),  zábavnou formou, aby všetci športovci mohli ukázať svojim rodičom, akí sú šikovní a čo všetko sa naučili a popri tom sa aj zabavili.

 Každé dieťa bude súťažiť samé  za seba vo svojej vekovej kategórii (podľa roku narodenia), zvlášť dievčatá a zvlášť chlapci ako veľkí športovci platí pre ročníky narodenia 2006 -2015 (okrem veľkých atlétov skupín trénerov Marcela, Jara a Rada).  Keďže našich športovcov máme veľa, športovú olympiádu sme rozdelili nasledovne.

 Od 11.00hod budú prebiehať športové hry – (nesúťažne)  len pre veľkých atlétov (skupiny Marcela, Rada, Jara ). 

 Atléti príchod o 11.00hod – spoločné hry a zábava s trénermi. Po ukončení budú niektorí veľkí atléti pomáhať na stanovištiach malých atlétov.

 Ostatné deti zo skupín trénerov Miša, Mareka, Maťa, Romana, Matúša a Kristínky príchod o 14.00hod. Následne budú spoločné pokyny a informácie, rozcvička  a ide sa pretekať.

 Netreba žiadnu registráciu, rodičia budú chodiť po stanovištiach s deťmi (platí hlavne pre tých malých), tí väčší budú svoje atletické disciplíny absolvovať samostatne, ako na pretekoch . Časomiera je zabezpečená!

 Po skončení pretekov detí nebude chýbať rodinná štafeta (4x50m), resp. štafeta deti proti rodičom, alebo štafeta kombi podľa vlastného výberu,  veríme, že naberiete veľa síl a odvahy a šup do blokov a urobíme spoločne deťom radosť (štafety sa budú nahlasovať na mieste).

Štafety platia  pre všetkých, kto bude mať záujem ! 

A po úspešnom absolvovaní športových aktivít bude na nás čakať zaslúžený vynikajúci kotlíkový guláš, čapovaná kofola, kávička a sladké dobrotky, tie Vás poprosíme pripraviť, ako každý rok. (ak bude teplo, tak nič krémové, aby sa nám to netopilo). Jedla a pitia bude dostatok pre všetky deti, rodičov, súrodencov a rodinných príslušníkov.

 ....... a bude aj maľovanie na tvár pre najmenších......a samozrejme na záver veľké vyhodnotenie a ocenenie pre všetkých našich športovcov.

 Celú akciu nám bude dokumentovať fotograf Robko Pažitný.

 Veríme, že podporíte Vaše deti a prídete sa spolu s nimi zabaviť, povzbudiť ich pri ich športových výkonoch a hlavne im umožníte absolvovať klubovú olympiádu. Pre deti to bude veľký zážitok, a určite Vám radi ukážu, ako sa športovo zdokonalili.

 Deti aj rodičia nech prídu športovo oblečení, dobre naladení a spoločne si užijeme športový deň v našej ŠPORT HROU Athletics family.

 Akcia sa bude konať v športovom areáli FTVŠ Lafranconi, Nábrežie arm. gen. L. Svobodu 9 v Bratislave. Parkovanie je pod mostom Lafranconi.

 

Dátum akcie: 1.6.2019 – sobota

 

ČAS:   11.00hod atléti (skupiny trénerov Marcela, Jara, Rada)

              14.00hod – atléti zo skupiny trénera Miša a deti zo všeobecnej pohybovej prípravy (skupiny trénerov Mareka,

                     Maťa, Romana, Matúša a Kristínky)

         18.30 – 19.00hod - predpokladané ukončenie

 

A už si prajeme iba pekné počasie!

 

 V prípade nepriaznivého počasia (silný vietor a dážď) sa akcia konať nebude!  Informácie v prípade zmeny budú uvedené len na našej web stránke: http://www.sporthrou.sk/, a na FB, nebudú sa posielať mailom! Odporúčame preto web stránku a FB priebežne sledovať! Ďakujeme za porozumenie!

 

Tešíme sa do skorého stretnutia!

Team ŠPORT HROU

 

 

 

 

 

 

 

 

Prílohy: 

PrílohaVeľkosť
PDF icon mdd_letak_2019.pdf301.54 KB