Aktuality

Majstrovstvá AZB jún 2019 plné medailí

Víkendové Majstrovstvá Bratislavy starších žiakov a žiačok a mladších žiakov a žiačok 2019 máme úspešne odpretekané s nádhernými výsledkami, umiestneniami a osobnými rekordami 3 zláté mediale 8 strieborných a 7 bronzových.

Zlatí medailisti : Ela Blichárová hod kriketkou, Laura Masárová 300m, Matúš Rojík 800m

Strieborní medailisti  Mia Zemanová 60m prekážok, Alžbetka Šnírerová skok do diaľky, Stela Záhorcová 150m, Ema Petrakovičová vrh guľou 2kg, a hod kriketovou loptičkou, Martin Petrakovič 60m, Štefeta ml. žiačky 4x60m v zložení: Šnírerová Alžbetka, Tacerová Hanka, Urszinyiová Dominika, Strašková Nina, Štafeta 4x60m staršie žiačky Masárová Laura, Záhorcová Stela, Wágnerová Lea, Árendáš Linda 

Bronzoví medailisti Ela Blichárová 60m prekážok, Dominika Urszínyiová skok do diaľky, Martin Petrakovič skok do diaľky, Martin Šnírer 150m, Linda Árendáš 150m, Stela Záhorcová skok do diaľky, štafeta 4x60m mladšie žiačky v zložení Ela Blichárová, Veronika Alaksová, Ema Petrakovičová a Bibiána Krajčovičová

Zemiakové medaile majú Laura Masárová 100m prekážok a Bibka Krajčovičová 60m prekážok a Jakubko Rojík v hode kriketkou...ale v osobných rekordoch .

Ostatní pretekári taktiež statočne bojovali, umiestnili sa v prvej desiatke pretekárov. Na všetkých našich športovcov sme veľmi hrdí, úžasné a šikovné detičky. Veľká GRATULÁCIA!